پیام فرستادن
خانه

Hefei Smartmak Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

  شرکت "هفای اسمارت ماک"در سال 2005 تأسیس شد. به عنوان یک شرکت با تکنولوژی بالا که در تولید، تحقیق، فروش و خدمات مشغول به کار هستند، این شرکت عمدتا تولید می کنداتاق سونا درمان خانگیو محصولات مرتبط. اسمارت ماک بر اساس وحدت، ایمان عملی، کارآمد و نوآورانه شرکت،ساخت یک سیستم سختگیرانه بازرسی کیفیت و تیم تحقیقاتی خود را به طور مداوم تولید محصولات جدید و سالم. اسمارتمک متعهد به کیفیت از هر مرحله از طراحی و توسعه محصول، تولید، فروش و خدمات پس از فروش است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان از خدمات بهتر و جامع برخوردار هستند.بعد از 10 سال توسعه، این شرکت دارای سه پایگاه تولید است، یکی در منطقه توسعه اقتصادی شوشان، Hefei، دیگری در شهر ژانگژوانگ، شمال Xuzhou، و سوم در شوکسیان، Huainan واقع شده است.محصولات اسمارت ماک از بازار خارج شدهGS ((آلمان) ، CE ((اتحادیه اروپا) ، ETL ((آمریکای شمالی) ، SASO ((عربستان سعودی)) ، SAA ((آسترالیا))شرکت همیشه در مطابقت با الزامات تلاش های مدیریت مدرن شرکت برای پیاده سازیISO9000استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت، بهبود سطح مدیریت کیفیت. در عین حال، این شرکت یک سیستم خدمات پس از فروش کامل با یک تصویر خوب برند ایجاد کرده است،بهره وری انرژی بالا، بهترین ضمانت و خدمات اعتباری برای مشتریان داخلی و بین المللی.

چین Hefei Smartmak Co., Ltd. نمایه شرکت 0

چین Hefei Smartmak Co., Ltd. نمایه شرکت 1چین Hefei Smartmak Co., Ltd. نمایه شرکت 2

 

 

چین Hefei Smartmak Co., Ltd. نمایه شرکت 3

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

اسمارت ماک در سال 2005 تاسیس شد و اولین کارخانه سونا در سال 2005 در منطقه شوشان، شهر هفی، مرکز استان آنهویی چین واقع شد.

2007-2008، Smartmak بازار بزرگتری را باز کرد و با موفقیت دومین کارخانه واقع در Peixian، شهر Xuzhou را با مساحت 5000 متر مربع به بهره برداری رساند و کارکنان تولید به 100 نفر افزایش یافت.

اسمارت ماک سومین را در سال 2017 گسترش داد. این کارخانه 20000 متر مربع مساحت دارد و تعداد پرسنل تولید به بیش از 200 نفر افزایش یافته است. در سال 2018 به طور رسمی به تولید انبوه رسید.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : اسمارت ماک

تعداد کارمندان : 200~300

فروش سالانه : 10000000-20000000

سال تاسیس : 2005

صادرات کامپیوتر : 10% - 20%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Hefei Smartmak Co., Ltd. گواهینامه ها چین Hefei Smartmak Co., Ltd. گواهینامه ها چین Hefei Smartmak Co., Ltd. گواهینامه ها چین Hefei Smartmak Co., Ltd. گواهینامه ها چین Hefei Smartmak Co., Ltd. گواهینامه ها چین Hefei Smartmak Co., Ltd. گواهینامه ها